Sprawdź nasze atrakcje dla najmłodszych!

Najwyższy park zabaw na Dolnym Śląsku

Ponad 14-metrowe zjeżdżalnie, linowe wieże wspinaczkowe, wieża widokowa posadowiona na skałce Karkonoskiej, zawieszone przejścia, 14 zjeżdżalni, strefa malucha, leżaki i plaża pełna białego piasku! Ten niezwykły park zabaw położony jest w przepięknym lesie a patronuje mu Liczyrzepa – legendarny Duch Gór Karkonoszy.

Samuraj – Rycerz dawnej Japonii
Odkryjcie Tajemnice Starych Wojowników!

Chcecie zobaczyć jak wyglądali prawdziwi samuraje? Nasze muzeum zabierze Was w podróż do starożytnej Japonii, gdzie możecie zobaczyć oryginalne zbroje samurajskie z epoki Edo i unikatowe miecze sprzed 800 lat!
To jak wehikuł czasu – nagle znajdziecie się w świecie pełnym honoru i odwagi.

Warsztaty Origami dla dzieci

Warsztaty odbywają się w sezonie letnim codziennie. Warsztaty są organizowane co godzinę w pawilonie położonym w naszej strefie chillout. Pod okiem animatora najmłodsi goście mogą wyczarować prawdziwe cudeńka z kolorowego papieru. Młodzi adepci pradawnej sztuki japońskiej uczą się jak wykonać z papieru urocze zwierzątka tj. żuraw, lisek, królik oraz różne elementy kultury japońskiej w postaci lampionu, hełmu o nazwie kabuto oraz kwiatu lotosu. Warsztaty origami trwają ok. 45 min. W tym czasie dzieci wykonują 3 figurki z papieru. Zapraszamy serdecznie wszystkie dzieci! Czekamy na Was codziennie w pawilonie warsztatowym strefy chillout w godz. 12:00 – 18:00!

Odkryj Sklepik Kyoto -
Japońskie produkty dla najmłodszych

Nasz sklepik to magiczne miejsce pełne kolorowych laleczek Kokeshi, które przywołują uśmiech na każdej twarzy. Mamy tu też mnóstwo innych niesamowitych rzeczy – od pięknych maneki neko, które przynoszą szczęście, po zabawne portmonetki w kształcie kolorowych kotów.